Apie mus

UAB. "V. Paulius & Associates" buvo įsteigta 1997 metais. Pagrindinės bendrovės veiklos sritys yra statyba, projektavimas ir turto valdymas.

Statybinę veiklą Lietuvoje pradėjo pastatydama 7800m² bendrojo ploto trijų kamerų šaldytuvą bei prie jo esančiomis gaisro gesinimo sistema su siurbline, šaldymo kompresorine, akumuliatorine, dokerine, apie 260m² bendrojo ploto administracinėms patalpoms, 250m ilgio ir 6m pločio geležinkelio platforma.

Įmonė atlieka bendrus statybos bei apdailos darbus, pastatų restauravimo, rekonstravimo, konservavimo darbus, apsaugos ir priešgaisrinės signalizacijos įrengimą, projektavimą. Taip pat užsiimame statybinės įrangos nuoma ir  turto valdymo paslaugomis. 

Sparčiai plečiantis įmonei pradėti vykdyti ir projektavimo darbai. Įmonės architektai atlieka pastatų projektavimo, išsamių eskizų ir planų, reikalingų statybai ir restauravimui, parengimą, būtinų kontaktų užmezgimas, kad būtų galima įgyvendinti projektus, atsižvelgiant į jų kainą, stilių, laiko sąnaudas ir nustatytas taisykles.

Lanksčios paslaugų, įrangos nuomos asortimento kainos, kokybiškos, saugios bei efektyvios statybos darbų, projektavimo ir turto valdymo paslaugos - mūsų pagrindinis tikslas.

nach oben